CO ROBIMY

Fundacja PRZYSTAŃ, powstała aby dać szansę na pracę i usamodzielnienie osobom z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną ze Słupska i powiatu słupskiego.Jesteśmy Przedsiębiorstwem Społecznym Fundacji PRZYSTAŃ, które powstało, aby dać szansę na pracę i usamodzielnienie osobom z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną ze Słupska i powiatu słupskiego.

Przy wielkim wysiłku i zaangażowaniu dobrych ludzi wyremontowaliśmy budynek przy ulicy Gdyńskiej 13A, gdzie w marcu 2020 pierwsza grupa podopiecznych Fundacji PRZYSTAŃ rozpoczęła pracę.Nasze przedsiębiorstwo ma charakter społeczny więc wszystkie wypracowane środki przeznaczamy na pomoc naszym podopiecznym, którzy po zakończeniu nauki skazani są na izolację w domach, nie mając szans na pracę i usamodzielnienie. Przy odrobinie naszej pomocy mogą być szczęśliwi i dawać szczęście innym.

Obecnie prowadzimy trzy pracownie, tj.:

PRACOWNIA POLIGRAFICZNA, gdzie doradzimy i zaprojektujemy wizualizację Twojej firmy w bardzo rozbudowanym zakresie:- ulotki;- plakaty;- banery;- roll-up’y;- wizytówki;- etykiety i naklejki;- potykacze;- windery;- kalendarze;- teczki, kubki, notesy, długopisy, smycze, koszulki, itp.

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA, gdzie podopieczni wykonują piękne, niepowtarzalne przedmioty, w dużej mierze z gliny, które udekorują wnętrze klienta oraz mogą być wspaniałym upominkiem dla kogoś bliskiego.

PRACOWNIA MONTAŻU, gdzie oferujemy usługi :- pakowania;- kompletowania;- etykietowania;- foliowania;- składania;- oklejania;- montażu oraz prostych prac fizycznych;Liczy się dla nas wysoka jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do projektu. Stawiamy na kreatywność oraz zadowolenie klienta.